راهنمای خرید

 1. انتخاب کالا
 2. ثبت سفارش و شیوه های پرداخت
 3. روش های ارسال سفارش
 1. انتخاب کالا
 • در قسمت بالای صفحه‌های سایت از طریق ابزار جستجو می‌‏توانید با تایپ نام کالا یا بخشی از نام کالا ، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید.
 • با کلیک بر گزینه محصولات می توانید مدالیته مورد نظر خود را انتخاب و سپس محصولات مرتبط را مشاهده نمایید.

 

 


۲٫ ثبت سفارش و شیوه های پرداخت

پس از انتخاب کالا و نهایی شدن مبلغ ، لازم است اقدامات لازم جهت پرداخت از یکی از طرق زیر صورت گیرد.

  ۱٫۲٫پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران محترم سایت می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده              می‌شود. پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت              استفاده کنید.

۲٫۲٫پرداخت کارت به کارت

کاربران می‌توانند همچنین مبلغ سفارش خود را از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

شماره حساب شرکت مهندسی پزشکی نوین :

شماره حساب: ۱۷۳۷۵۶۸۶۴ بانک رفاه به نام شرکت صنایع برق و الکترونیک نوین

شماره کارت: ۵۸۹۴۶۳۱۵۱۰۰۱۶۰۰۹ بانک رفاه به نام شرکت صنایع برق و الکترونیک نوین

 نکات:

– لازم به ذکر است در قوانین بانکی سقف واریز کارت به کارت در هر شبانه روز ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال است. بنابراین توصیه می شود برای مبالغ بالاتر از ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت انجام گیرد ضمن آنکه به علت میزان اتوماسیون بالای روش پرداخت اینترنتی و تسریع پردازش سفارش ، این روش آسان‌تر و سریع‌تر است.

۳٫۲٫پرداخت حضوری در دفاتر تهران و اصفهان

مشتریان می توانند با حضور در دفاتر و پرداخت نقدی یا الکترونیکی (کارت) خرید خود را در دفتر انجام دهند.

۴٫۲٫پرداخت در محل تحویل 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، آن دسته از مشتریانی که در شهر تهران حضور دارند و تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، این امکان نیز وجود دارد تا هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند:

۱٫۴٫۲٫ پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

مامور تحویل سفارش دستگاه‏‏‌ کارت خوان سیار (POS) همراه دارد. مشتریان تهران می‌توانند هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

۲٫۴٫۲٫ پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آن دسته از مشتریان تهران که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، امکان پرداخت نقدی در محل نیز وجود دارد.

 1. قطعی شدن سفارش

قطعی شدن سفارش منوط به اطلاع رسانی در خصوص اطلاعات پرداخت ( مبلغ و زمان پرداخت ) و تایید موارد ذکر شده توسط شرکت می باشد.

 


 1. روش های ارسال سفارش

        پس از قطعی شدن سفارش مشتریان، طی مدت حداکثر ۳روز کاری، ارسال انجام می گیرد.

         ارسال از کارخانه واقع در شهرک برق و الکترونیک خمینی شهر در استان اصفهان از طریق پست سفارشی و با هزینه ی شرکت است. لازم به ذکر است، پس از تحویل بسته            ها به پست، زمان تحویل بسته از پست به مشتری به طور میانگین (بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش) یک هفته می باشد .

جهت رفاه مشتریان ، در صورت نیاز فوری به دریافت کالا ، بر اساس درخواست مشتری امکان ارسال اقلام به روش های زیر وجود دارد:

اتوبوس- تیپاکس- وانت- باربری- پست پیشتاز- پیک – هواپیما- قطار – چاپار و…

در صورت انتخاب هریک از روش های فوق ، هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

 • پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.

 • ارسال توسط پیک

در خصوص سفارش هایی است که محل تحویل آنها داخل شهر تهران می باشد.

 • ارسال توسط تیباکس

در خصوص سفارش هایی است که مقصد آنها، شهرهای دارای شعب دفاتر تیپاکس هستند.

همچنین لازم به ذکر است که تحویل در محل مشتری در شهرهایی صورت می گیرد که شعب تیپاکس در آن شهر وجود دارد و در خارج محدوده شعبه، مشتریان می توانند                 سفارش را حضوری از دفتر تیپاکس تحویل بگیرند.

 • ارسال توسط باربری

          محصولات حجیم و سنگین مانند تخت و یا سایر محصولات بنا به درخواست مشتری، از طریق باربری و به هزینه ی مشتری ارسال می گردد. مدت زمان رسیدن اقلام به شهر               مقصد بنا به محدوده جغرافیایی  بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت می باشد.

یادآور می شود:

-در صورت درخواست مشتری برای ارسال با روش های سریع اتوبوس، تیپاکس و… ، پس از قطعی شدن سفارش و اعلام درخواست روش موردنظر مشتری تا قبل از ساعت ۱۱ ظهر، ارسال در همان روز امکان پذیر است و در صورتیکه بعد از ساعت ۱۱ باشد،  ارسال در روز بعد انجام می گیرد.

-در ایامی از سال که حجم سفارشات بیش از حالت عادی است، مانند مناسبت های کنگره  فیزیوتراپی و سمینارها و ..ثبت و ارسال سفارشات به ترتیب قطعی شدن سفارش مشتریان، انجام می گیرد و در این ایام، این پروسه تا رسیدن کالا از پست به دست مشتری، ممکن است حداکثر تا ۴۵ روز به طول انجامد.

-لازم به ذکر است در مناسبت های خاص ملی-مذهبی و روزهای پایانی سال سفارش ‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

-شماره های بیست رقمی پستی از طریق پیامک به مشتریان اعلام می گردد. مشتریان در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستند، می‌توانند مرسوله را از طریق سایت شرکت پست ایران به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

-در مورد سایر روش های ارسال نیز از طریق پیامک یا تماس تلفنی شماره بارنامه و محل تخلیه بار اطلاع رسانی می گردد.

– هزینه ی پست سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش کمتر از یکصد هزار تومان از مشتریان دریافت می گردد.

– هنگام دریافت بسته توسط مشتری لازم است تعداد اقلام سفارش با برگه خروج کالا از انبار که در بسته ی دریافتی مشتری گذاشته می شود، مطابقت داده شود.

–  اکیداً توصیه می‌شود عملکرد و ظاهر کالاهای دریافتی به محض دریافت کنترل شود و در صورت مشاهده مورد خاص، بلافاصله با دفاتر یا خط ارتباط با مشتریان و رسیدگی به شکایات ۰۳۱۳۴۴۶۶۲۷۹ اطلاع داده شود.